37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Кубок міста з волейболу виграли «Юні ветерани»

16 грудня спортивний зал Лохвицької комплексної дитячої юнацької школи став ареною бурхливих волейбольних баталій – 6 жіночих команд зібралися на передноворічний відкритий турнір, аби поборотися за Кубок міста Лохвиця–2017.

Цікавих поєдинків і нових спортивних перемог на церемонії відкриття турніру його учасницям бажали Лохвицький міський голова Віктор Радько та головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді і спорту Лохвицької РДА Володимир Яблунівський. Головним суддею турніру виступив ветеран спорту Володимир Крючков.

Ефектні потужні подачі, передачі, нападаючі удари, стрибки – волейболістки, демонструючи волю до перемоги, проявляли неабиякий спортивний запал та напрацьовану на тренуваннях майстерність. Звісно, найкраще це вдалося учасницям команд-переможниць турніру. Отож, волейбольна команда КДЮСШ №1 зайняла третє місце, срібним призером змагань стала команда «Лохвичанка», а почесне перше місце посіла найдосвідченіша жіноча волейбольна команда «Юні ветерани». Саме її учасницям Лохвицький міський голова вручив головну нагороду – Кубок міста Лохвиця–2017, призери змагань були нагороджені грамотами Лохвицької міської ради, а всі команди-учасниці віддячені солодкими дарунками.