37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Змінила обличчя вулиця Шевченка

Те, як останнім часом одна з центральних вулиць нашого міста – вулиця Шевченка – змінила своє обличчя, мешканці Лохвиці та її гості бачать неозброєним оком.

Безперечно, якнайкраще враження справляє капітально відремонтоване влітку покриття автошляху державного значення Р-60, що у місті Лохвиця проходить вулицею Шевченка.

Та одного ремонту дороги було замало, аби вулиця стала затишною, тому Лохвицька міська рада продовжила її благоустрій. Так поступово було обладнано бордюрами і заасфальтовано під‘їзди до багатоквартирних будинків, для зручності мешканців споруджено криті майданчики, що мають естетичний вигляд і захищають сміттєві контейнери, а відповідно їх вміст, від непотрібного потрапляння вологи.

Працівники Лохвицької міської служби благоустрою фактично до ідеального стану привели вуличні газони, розрівнявши їх після проведених на цій вулиці земельних робіт, пов’язаних з капремонтом водогону влітку 2016 р. та будівництвом каналізаційного колектора, введеного в дію 1 вересня 2017 р.

Наступної весни краси вулиці додадуть не тільки впорядковані газони, а й клумби – нову працівники служби благоустрою розбили біля приміщення фінуправління, а також удосконалили квітник біля ДНЗ №2 «Орлятко», доповнивши його тюльпанами і нарцисами.

Завдяки досягнутим домовленостям і фінансовій участі керівництва супермаркету «АТБ» та підприємця М.В. Панченка, було розширено автомобільну стоянку навпроти їхніх магазинів. І рух у цьому напрямі продовжується. Наступною справою стане облаштування автостоянки навпроти готельного комплексу, де для цього вже встановлено бордюри. А цими днями підприємець В.О. Мельник навпроти приміщення готельного комплексу, де під час негоди була фактично «непрохідна» зона для пішоходів, власним коштом розпочав викладати плиткою тротуарну доріжку.