37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

6 грудня – День Збройних сил України

Шановні військовослужбовці,

ветерани Збройних сил України! Дорогі земляки!

Найцінніше, що є в людському житті – це мир, спокій і стабільність. День Збройних сил України – це свято, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, попри зміну політичних систем і часів.

Це – особлива дата для всіх чоловіків, які мали честь носити військову форму, присвятили своє життя нелегкій службі та нині гідно продовжують почесну справу предків, забезпечуючи міць та обороноздатність держави.

Саме військовослужбовці першими стали на захист України у складний і трагічний час, коли російський агресор ступив на нашу землю.

Виклики, які постали перед Україною, народили нове покоління героїв, які, проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність, демонструючи незламність духу, стали на захист миру та спокою нашого народу.

Схиливши голови, з молитвою згадаймо сьогодні земляків, які загинули в боротьбі за українську землю на сході нашої держави. Їх подвиг ми будемо пам’ятати як приклад патріотизму та самопожертви.

Нинішні військовослужбовці Збройних сил України та інших військових формувань є гідними наступниками попередніх поколінь захисників України. Вони надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності держави, щодня демонструючи приклади відваги і мужності.

Шановні військовослужбовці! Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідні найвищої поваги. Зичу вам міцного здоров’я, незламної волі та подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності. Хай щомиті Господь оберігає вас, а любов до рідної землі і людська шана надихають на нові звершення. Слава Україні! Слава її Героям!

                             Віктор Радько,

Лохвицький міський голова