37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,

працівники апарату Лохвицької міської ради,

ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання із святом демократичного суспільства і народовладдя – Днем місцевого самоврядування. Воно стало воістину народним, адже незважаючи на економічні, політичні та соціальні зміни в нашій країні, місцеве самоврядування залишається найближчою до громадян і їхніх турбот владною самоор­ганізацією.

Тому це свято – добра нагода для підведення підсумків, аналізу зробленого та планів на майбутнє.

Незважаючи на всі випробування, з якими стикається наша держава та місцеве самоврядування в останні роки, Лохвицька міська рада плідно попрацювала над вирішенням ряду важливих соціально-економічних питань розвитку нашої територіальної громади. Свідченням цього є відбудовані дороги, капремонти зношених водопровідних мереж, спорудження водовідвідного колектора, осучаснення мережі вуличного освітлення в місті Лохвиця, відкриття ФАПу в селі Криниця. А щоденні справи по благоустрою населених пунктів взагалі важко перерахувати.

Та все ж основним досягненням, стратегічно важливим рішенням для громади, я вважаю, став крок у напрямку децентралізації, завдяки якому ми вийшли на новий рівень самоврядності – Лохвицьку об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Лохвиця.

Місцеві вибори 29 жовтня 2017 року привели в наше міське самоврядування нові обличчя, нові сподівання й надії. Хочу побажати новообраному депутатському корпусу, членам виконавчого комітету Лохвицької міської ради міцного здоров’я, успіхів, сили та натхнення для втілення в життя усіх планів та задумів.

Висловлюю  вдячність працівникам апарату Лохвицької міської ради за самовідданість у роботі, професіоналізм та відповідальність.

 Особливі слова подяки адресую ветеранам місцевого самоврядування, які вклали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід стане основою творчої роботи для кожного з нас.

 Уклін і шана тим, хто щиро переймається долею нашої територіальної громади, за небайдужість, високу активність у громадсько-політичному житті.

Сердечно бажаю всім, хто працює на благо громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров'я, достатку й благополуччя. Хай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє й успіх Лохвицької об’єднаної територіальної громади додають сили та наснаги на майбутні добрі звершення.

 Віктор Радько,

Лохвицький міський голова