37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Міський голова

radko

Радько Віктор Іванович

Лохвиця радо відчиняє свої двері всім, хто має добре серце і щиру душу.
Наше рідне місто по своїй унікальності та красі, доброзичливості та гостинності людей – єдине в світі!
Воно має цікаву багатолітню історію, сьогодні розвивається й заслуговує на перспективне майбутнє.
Місто з самобутніми традиціями і культурою славне прекрасними працьовитими людьми, які завжди були і є його гордістю. Дружня лохвицька громада по-справжньому любить свій рідний дім і злагоджено працює, примножуючи трудові досягнення, добробут, створюючи затишок, пильно оберігаючи вікові надбання.

Запрошую всіх бажаючих пізнати один з привабливих куточків Полтавщини – Лохвицю, познайомитися з її життям, помилуватися краєвидами, поринути в історію.

Наше місто має і значний економічний потенціал. Тому Лохвиця гостинна і до представників ділових кіл для налагодження конструктивної співпраці. Тут Ви знайдете надійних партнерів та підтримку міської влади в реалізації взаємовигідних проектів.

Щиро радий буду бачити Вас у Лохвиці. Впевнений: місто подарує незбутні враження і Ви полюбите його так, як люблять самі лохвичани!

Будьте бажаними гостями як на веб-сайті Лохвицької міської ради, так і в місті. Дізнавайтеся про святкове та буденне життя нашої громади, діяльність керівництва та депутатського корпусу Лохвицької міської ради!


Декларація Радька В.І. за 2016 рік