1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана України

  • 240

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ПРЕДСТАВНИКИ СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ ЛОХВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Другий місяць осені починається з теплого і сердечного свята. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН,  а в Україні – День ветерана.

Це свято – символ єдності і спадкоємності поколінь. Це гарна  нагода сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам праці, пенсіонерам і всім літнім людям за доброту і мудрість, за багаторічну самовіддану працю, за неоціненний вклад у розвиток України. За те, що пронесли крізь своє життя невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.

Водночас хочу наголосити, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна  щодня як прояв поваги до людей, які своєю багаторічною працею заслужили на глибоку вдячність нащадків.

Відрадно, що багато людей старшого покоління нашої громади ведуть активний спосіб життя, беруть участь у патріотичному вихованні молоді, займаються мистецтвом, творчістю, спортом, є активними членами громадських організацій.

Із нагоди свята я щиро зичу всім поважним мешканцям громади та ветеранам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра, добробуту вашим сім'ям, поваги від рідних та близьких! І найголовніше – завжди почувати себе потрібними! Фото без опису

          З повагою – Лохвицький міський голова ВІКТОР РАДЬКО