ЛОХВИЦЬКА ГРОМАДА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У НОВОМУ ПРОЄКТІ

  • 198

Лохвицька міська територіальна громада була обрана для участі в проєкті «Людський вимір: розбудова спроможності збору даних на низовому рівні заради краще підготовлених і стійких громад в Україні». Реалізація даного проєкту сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні. Це дозволяє розробляти інклюзивну політику, що спирається на факти та реагує на масштабне переміщення в Україні.

Проєкт впроваджений міжнародною організацією з міграції (МОМ) та за фінансування міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

З 05 по 06 травня відбулася перша серія тренінгів на базі Лохвицької громади за участю представників Сенчанської сільської ради. Впродовж двох днів учасники дізнались як загалом в щоденному інформаційному потоці новин та подій відокремити різні типи даних та підходи до їх збору. Заняття були проведені в атмосфері активної взаємодії, доброзичливості і взаємоповаги.

За результатами проведення даного заходу, кожен учасник отримав Сертифікат, що підтверджує участь у тренінгах. Також, учасники проєкту матимуть можливість виграти грант для технічного забезпечення громади.

Лохвицька громада висловлює вдячність організаторам проєкту ГО «Світло надії» та тренерам Сенько Інні та Терещенко Іванові за підтримку, отримання нового досвіду, надану інформацію та співпрацю.