У ГРОМАДІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УТРИМАННЯ ДОРІГ

  • 108

На території Лохвицької громади тривають роботи з експлуатаційного утримання доріг комунальної власності (у місті та селах) та доріг загального користування місцевого значення (сполучення між населеними пунктами).

У місті Лохвиця асфальтобетонне покриття суцільною ділянкою довжиною у 146 метрів  укладено на вулиці Набережна. Усунено ямковість на вул. Українській, де також суцільною ділянкою відновлене дорожнє покриття на частині дороги довжиною 90 метрів та до Іванівського кладовища зроблено під’їзд площею 40 м кв.

Тривають роботи і по старостатах громади. У селі Млини Гирявоїсковецького старостату на вулиці Перемоги усунено ямковість та суцільним відрізком  довжиною 140 метрів укладено нове асфальтобетонне покриття. У селі Яшники Свиридівського старостату на вул. Лесі Українки нове дорожнє покриття укладено на суцільній ділянці довжиною 100 метрів. На території села Токарі (Токарівський старостат) тривають роботи по ліквідації   ямковості, а у селі Свиридівка на вулиці Шляхова ведуться підготовчі роботи  по укладанню асфальту на відрізку довжиною 170 м.  

Днями у рамках співпраці  Лохвицької громади з Агентством місцевих доріг Полтавської області ліквідовано ямковість на дорозі Свиридівка – Лука – Юсківці та відновлено дорожнє асфальтове покриття суцільною ділянкою, довжина якої складає  150 метрів.