7 грудня – День місцевого самоврядування

  • 154

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ, ЧЛЕНИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ, ПРАЦІВНИКИ ЛОХВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, АКТИВІСТИ ТА ВЕТЕРАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

          Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

          Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми,  дбають про розквіт і зростання громади.

          Тяжкі виклики працювати в умовах воєнного стану випали і на нашу територіальну громаду. Виконуючи звичні функції, зокрема із забезпечення надання освітніх, медичних, культурних, соціальних та комунальних послуг населенню, наша громада від початку повномасштабного російського вторгнення і до сьогодні допомагає  нашій армії, економіці та країні в цілому.

11 мільйонів гривень на придбання  оснащення – квадрокоптерів та приладів нічного бачення (тепловізорів) – у 2023 році виділила зі свого бюджету Лохвицька громада для ефективного виконання бойових завдань та збереження життя наших воїнів-захисників.

          Висловлюю вдячність працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам міської ради, членам виконкому, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм і відповідальність. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.

          Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю додає усім нам сили та наснаги. Єднаємось та працюємо далі задля розвитку нашої громади та перемоги України! 

              З повагою – Лохвицький міський голова Віктор РАДЬКО

Фото без опису