Оновлено тротуари на двох лохвицьких вулицях
Всі без винятку мешканці Лохвиці та гості міста щодня користуються пішохідними доріжками. На жаль подекуди тротуари, безпосереднє призначення яких полягає у забезпеченні комфортного пересування пішоходів, перестали справлятися з цим завданням. Зокрема це стосувалося тротуарних доріжок у центрі міста.
Аби покращити їхній стан, Лохвицька міська рада подбала про поточний ремонт ділянок тротуарів на двох центральних вулицях міста.
Так на вул. Шевченка оновлено 612, 8 м2 пішохідної доріжки (від готельного комплексу до магазину «Ноутбуки» та від магазину «Караван» до пам’ятника Г.Сковороді).
Ще однією центральною вулицею, де людям відтепер зручніше рухатися, стала вулиця Героїв України. Там у ході проведення поточного ремонту відновлено 392,8 м2 асфальтобетонного покриття тротуару.
Як відмічають лохвичани, ходити цими вулицями рідного міста стало набагато приємніше.