Керівництво міської ради та її виконавчого комітету

Міський голова

3-15-19

Радько Віктор Іванович

Перший заступник міського голови

3-12-43

Шрамко Сергій Юрійович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3-33-77

Лахач Анатолій Іванович

Секретар ради

3-14-42

Даценко Тетяна Василівна

Керуючий справами виконкому

3-34-25

Верескун Леонід Анатолійович

Загальний відділ

Провідний спеціаліст з загальних питань

3-34-26

Маляренко Надія Миколаївна

Провідний спеціаліст з гуманітарних та соціальних питань

3-10-09

Дробот Наталія Петрівна

Провідний спеціаліст із зв’язків з громадськістю

 

Шрамко Вікторія Анатоліївна

Системний адміністратор

 

Онопрієнко Едуард Анатолійович

Юридичний відділ

Начальник відділу

3-29-76

Винник Анатолій Васильович

Відділ з питань державної реєстрації

Начальник відділу – державний реєстратор

3-47-67

Білашенко Вікторія Вікторівна

Провідний спеціаліст – державний реєстратор

Бабін Володимир Леонідович

Провідний спеціаліст з реєстрації місця проживання

Лісовський Олександр Миколайович

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу - головний бухгалтер

3-14-79

Нечеталюк Вікторія Олегівна

Заступник начальника відділу

Терещенко Світлана Сергіївна

Провідний спеціаліст – бухгалтер

Шкиря Тетяна Іванівна

Провідний спеціаліст – економіст

Рибницька Юлія Михайлівна

Відділ з земельних та екологічних питань

Начальник відділу

3-29-76

Шевчик Сергій Миколайович

Провідний спеціаліст - землевпорядник

Онасенко Вікторія Юріївна

Провідний спеціаліст з земельних та екологічних питань

Фирса Юлія Володимирівна

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунольного господарства та будівництва

Начальник відділу

3-29-75

Абдулкадиров Рагім Абдулкадирович

Провідний спеціаліст

Степура Наталія Володимирівна

Провідний спеціаліст

Дайнека Марія Іванівна

Відділ економіки та інвестицій

Начальник відділу

3-10-78

посада вакантна

Провідний спеціаліст

Пучка Людмила Євгеніївна

Провідний спеціаліст

Карабка Олег Олегович

Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту

Начальник відділу

 

-

Провідний спеціаліст

3-10-78

Петрошевич Валентина Миколаївна

Самостійні відділи та підрозділи

Відділ освіти

Начальник відділу

3-10-71

Заїка Тетяна Володимирівна

Провідний спеціаліст

3-10-71

Лавренко Вікторія Григорівна

Панченко Олександр Васильович

Головний бухгалтер

3-11-29

Сорока Надія Миколаївна

Провідний бухгалтер

Коверга Людмила Анатоліївна

Дейнека Олена Миколаївна

Левченко Тетяна Володимирівна

Бухгалтер І категорії

Івченко Світлана Григорівна

Провідний економіст

Филь Оксана Михайлівна

Фінансовий відділ

Начальник відділу

3-11-09

Рябчинська Людмила Петрівна

Провідний спеціаліст

Тіханьшина Людмила Миколаївна

Литвиненко Наталія Олексіївна

Провідний спеціаліст – економіст

Діброва Олена Миколаївна