Працівники служби благоустрою обпилюють гілля

  • 699

Із метою покращення благоустрою та підтримання належного санітарного стану території міста Лохвиця працівники міської служби благоустрою займаються обрізкою навислого над  проїжджою частиною гілля, котре утруднює рух комунальної техніки – сміттєвоза при вивозі ТПВ із сектора приватної житлової забудови та тракторів при розчистці снігу на міських вулицях.

Робота служби благоустрою у цьому питанні системна, а на їх рахунку ряд вулиць, по яких транспорт вже може рухатися без перешкод.  Це вулиці Дружби, Дунаєвського, провулок Героїв України, Сенчанська (кінець вулиці), Пушкіна, мікрорайон третьої школи – вулиці Шевченка, Українська, Миколаївська, Котляревського, Хмельницького, Берегова, Гагаріна.

На минулому тижні три дні поспіль вони трудилися, випилюючи та вивозячи гілля в мікрорайоні другої школи – на вулицях Шкільній, Горького, Маяковського, Приліпіна, Газети «Зоря». 

У понеділок, 23 грудня робітники служби благоустрою приступили до впорядкування міських околиць – кутка Ґудзюрина. Працювали на вулиці Урожайній, на черзі – Червона, Партизанська та інші, де існує подібна проблема.

Водночас нагадуємо: згідно з Правилами благоустрою території Лохвицької міської ради  підрізати гілля, що нависло над дорогою та заважає руху транспорту,  повинен кожен  власник домоволодіння. Отож, будьте свідомими і зробіть це самотужки, не чекаючи, доки за вас це зроблять комунальні служби. Адже благоустрій  нашого міста – це лише справа всіх, а й кожного!