Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

  • 587

Із  нагоди шостих роковин кривавих подій на Майдані під час Революції гідності та Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, що відзначається  20 лютого,  делегація працівників Лохвицької міської ради на чолі з першим заступником міського голови  Сергієм Шрамком, зібравшись біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України» у центральному сквері м. Лохвиця,  вшанували  пам’ять загиблих українських патріотів.

Небесна Сотня  поклала свої життя за правду, свободу,  незалежність  нашої  держави  і  показала, що український дух  є незламним, а народ  –  нескореним!  Життя  Героїв були віддані не марно: вони  стали символом гідності  нашого народу. Кожен з них  вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши за Україну найдорожче – власне життя.  

Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які своєю самопожертвою продемонстрували щире прагнення всього українського народу жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

До пам’ятного знака «Борцям за волю України» як символ немеркнучої людської пам’яті про Героїв Майдану лягли живі квіти…