Вшанували пам'ять видатного українського поета Тараса Шевченка

  • 776

Фото без описуУ ці березневі дні минає 206 років від Дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя.

«Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори»,  – писав про  поета, що став національним героєм і символом України, письменник Іван Франко.

10 березня делегація Лохвицької міської ради на чолі з секретарем міськради Тетяною Даценко та керуючим справами виконавчого комітету Леонідом Верескуном покладанням квітів до погруддя віддали шану полум’яному борцю за самоідентифікацію української нації, основоположнику української літератури – Тарасу Григоровичу Шевченку.