Привітали рятувальників із професійним святом

  • 886

На нинішньому етапі розвитку новітніх технологій у суспільстві підвищується ризик виникнення масштабних катастроф, аварій та лих,  все частіше люди стають жертвами природних або техногенних катастроф.

Для забезпечення надійного захисту життя людей та матеріальних цінностей від вогню та стихій і з’явилася професія «рятувальник».  Вона, без сумніву, одна з найнебезпечніших.  Бо це і робота в екстремальних умовах, і ризик для життя, а головне –  відповідальність за життя інших людей.

Сьогодні,  17 вересня, люди цієї мужньої професії відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди Лохвицький міський голова В.І. Радько взяв участь в  урочистостях, які  відбулися на подвір’ї 9-ї державної пожежно-рятувальної частини (м. Лохвиця)  1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Полтавській області. 

Наряду з іншими виступаючими міський голова від імені мешканців Лохвицької об’єднаної територіальної громади подякував  рятувальникам за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. 

За значний особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм  та з нагоди Дня рятівника В.І Радько вручив  грамоти Лохвицької міської ради начальникам караулу 9-ї державної пожежно-рятувальної частини (м. Лохвиця)  1-го державного пожежно-рятувального загону  Головного управління ДСНС України в Полтавській області – старшому лейтенанту служби цивільного захисту В.М. Зрібняку, капітану служби цивільного захисту О.Л. Тунику,  старшому лейтенанту служби цивільного захисту В.М. Пєхтєрєву, майстру газодимозахисної служби старшому сержанту служби цивільного захисту В.О. Крохмалю. В подарунок від Лохвицької міської ради нагороджені отримали квіти та ювілейні монети «700 років першої писемної згадки про Лохвицю». Фото без опису