Дню визволення України від фашистських загарбників присвячується…

  • 634

28 жовтня в День визволення України від фашистських загарбників  наш народ із сумом і гіркотою згадує про події Другої світової війни.     Впродовж 1941–1944 рр. Україна  опинилася в епіцентрі кривавих подій, на її території відбулися битви за визволення Європи від нацизму.

Минуло 76 років з того часу, коли з українських міст і сіл було вигнано останніх окупантів, але і донині не вщухає біль людських втрат,  який торкнувся кожної родини.  І через десятиліття українці, як ніякий інший народ, усвідомлюють, якою жахливою є війна і якою високою ціною дається перемога життя над смертю. А надто нині, коли на сході нашої країни лунають постріли і гинуть люди,  ми, як ніхто, розуміємо цінність незалежності та суверенітету держави.

Сьогодні в м. Лохвиця  біля пам'ятника  Невідомому солдату та стели з іменами загиблих в роки Другої світової війни земляків пройшла урочиста церемонія покладання квітів. Хвилиною мовчання лохвичани вшанували пам’ять тих, хто самовіддано і гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок – мужньо захищав від загарбників свій рідний край. Ніхто не забутий і  ніщо не забуто! Пам’ятаємо і вчимо своїх нащадків шанувати подвиг визволителів української землі! Фото без опису