«Шкільний громадський бюджет» для втілення дитячих мрій

  • 1421

Із 30 жовтня по 14 листопада 2020 року триває онлайн-голосування  за проєкти у конкурсі «Шкільний громадський бюджет» Полтавської області. Серед  112 учнівських проєктів, які змагаються за перемогу, а відтак за  співфінансування з обласного бюджету на свою реалізацію, 2 проєкти Лохвицької ОТГ:

№72 «Портативна, професійна фотовідеостудія «Сам собі режисер», м. Лохвиця» – разом із автором проєкту Русланом Грязюком учні Лохвицької гімназії №1 мріють відкрити у своєму навчальному закладі професійну фотовідеостудію із сучасними технічними можливостями для створення першокласного контенту. Така портативна фотовідеостудія доможе учням перетворювати їх ідеї у відеоролики пізнавального та розважального  характеру. А завдяки мережі Інтернет відеороботи гімназистів зможуть переглядати  всі мешканці  Лохвицької об’єднаної територіальної громади. 

№58 «Зелений клас ХХІ століття, м. Лохвиця» –  проєкт, автором якого є учень Лохвицької ЗОШ №3 Владислав Зозуля, передбачає створення відкритого та корисного простору поза межами приміщення.   Учні школи переконані, що саме «зелений клас» на свіжому повітрі необхідний їм для проведення уроків, різних екологічних заходів, зустрічей гостей. Він слугуватиме поліпшенню спілкування, якості навчання та стану здоров'я всіх учасників освітнього процесу в школі, що особливо актуально в умовах карантину.

Отож, діти мріють про школи майбутнього, а дитячі мрії повинні збуватися! І кожен може допомогти зробити їх реальністю!  Підтримаймо проєкти № 58 та № 72 за посиланням

58                             72

Разом з дітьми творімо їхнє майбутнє!Фото без опису