УВАГА! РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ – «ЧЕРВОНИЙ»!

  • 1083

Відповідно до рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 13 березня 2021р. №8/2021, в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

з 00 год. 00 хв. 15 квітня 2021 року на території Лохвицької територіальної громади  вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

 ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЗАБОРОНА НА:

1.Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

2. Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

3.Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
  • торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
  • провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності установ з надання послуг страхування, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
  • виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
  • провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг.

         Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.

         Суб’єкти господарювання, які проводять торгівлю та обслуговування населення, зобов’язані забезпечити перебування громадян у своїх закладах з дотриманням соціальної дистанції та у розрахунку 1 особа  на 10 кв. метрів площі.

4.Приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах.

5.Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних та інших) заходів.

6.Роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

7.Діяльність ринків, крім продовольчих.

8.Відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім: учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, початкових класів закладів загальної середньої освіти (1 – 4 класів), спеціальних шкіл, за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

9.Відвідування закладів Лохвицького міського ЦДЮТ, ІРЦ, Лохвицької та Лучанської музичних шкіл, художніх гуртків у міському Будинку культури.

10.Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним (міським, внутрішньо-обласним тощо) транспортом в межах Полтавської області, крім транзитних перевезень та перевезень:

  • працівників, що задіяні на підприємствах, установах, організаціях, віднесених до критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівників підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, рятувальних підрозділів тощо) за спеціальними перепустками, виданими  органами місцевого самоврядування за місцем проживання/роботи;
  • легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія в яких не більше 5 осіб без урахування дітей віком до 14 років;
  • службовими та/або орендованими автомобільними транспортами засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовано не менше ніж за два дні органи національної поліції.

11.Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, в тому числі виготовлених самостійно.

        

Виконавчий комітет Лохвицької міської радиФото без опису