Сьогодні – 35-а річниця Чорнобильської катастрофи

  • 898

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

 Дорогі мешканці Лохвицької територіальної громади!

26 квітня Україна відзначає сумний ювілей – 35-ті роковини  Чорнобильської трагедії – рукотворної, викликаної діяльністю людини катастрофи планетарного масштабу. 

Чорнобильська катастрофа… Що означають для  України ці трагічні слова? Це десять відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження. Це сотні тисяч людей, яким довелося покинути рідні домівки. Це понад три з половиною мільйона людей, яких зачепив вибух на ЧАЕС, завдавши значної шкоди їх здоров’ю. А ще – це тисячі учасників ліквідації наслідків найжахливішої в історії людства катастрофи.

У скорботі ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які пішли у ядерний вогонь. Данину глибокої шани ми віддаємо представникам усіх професій, які зупинили поширення радіоактивних викидів на весь світ. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу радіоактивного ураження.

Низько вклоняємося нашим  землякам – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Хай  людська шана торкнеться душі та серця кожного з тих, хто наражав своє життя на небезпеку! Міцного здоров’я вам, життєвої енергії, сімейного затишку, миру,  щастя й добробуту на довгі роки!

Здається, що від дня катастрофи минуло вже досить багато часу, та Чорнобиль залишається незагоєною раною  України. Тож хай пам’ять про ті трагічні події вчить нас цінувати кожну спокійну мить життя, а жах Чорнобильської катастрофи більше не повториться ніколи! 

З повагою – Лохвицький міський голова   ВІКТОР РАДЬКО