ДІЄ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КОМАНДА ЦНСП

  • 776

Мультидисциплінарною командою Центру надання соціальних послуг Лохвицької міської ради в період з 31 травня по 04 червня 2021 року було здійснено виїзди до сіл Вирішальне, Гиряві  Ісківці та Сенча.

На території Сенчанської сільської  ради з дотриманням протиепідемічних заходів членами мультидисциплінарної команди спільно з старостою Гуртовим С.В., начальником відділу соціального захисту населення Строй І.М. здійснено оцінку потреб осіб, які знаходяться на обслуговуванні в Центрі надання соціальних послуг Лохвицької міської ради.

Завідувачем Ложечником Р.О. та соціальним працівником Здоровець Є.В. відділення надання соціальних послуг за місцем проживання була здійснена перевірка надання соціальних послуг 38 підопічним, які перебувають на обліку у відділенні. У результаті перевірки було встановлено, що соціальні послуги робітники  надають вчасно та якісно згідно з укладеними  договорами про соціальне обслуговування.

Перукарськими послугами скористалося 23 особи.

З 25 травня по 04 червня 2021 року по місту Лохвиця надано послугу скошування трави 41 особі, які знаходяться на обслуговуванні у відділені соціальних послуг за місцем проживання.Фото без опису