ДЕНЬ СЕЛА ВІДСВЯТКУВАЛИ БЕЗСАЛИ

  • 359

Мешканці села Безсали відзначили подвійне свято – День села та Івана Купала.

Готуватися до нього почали завчасно – ще 3 липня у селі відбувся турнір з міні-футболу  серед юнаків  Безсали – Лохвиця, приурочений до Дня села. У змаганнях взяли участь чотири команди. І місце виборола  команда м. Лохвиця №1, ІІ місце –  команда с. Безсали № 1, ІІІ місце – команда м. Лохвиця № 2, ІV місце –  команда с. Безсали № 2. Турнір видався цікавим, тож гравці отримали задоволення та спортивний досвід. Усі команди були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками.

А 6 липня був проведений турнір з міні-футболу  за участі команд із сіл Безсали, Яхники, Вирішальне. Переможні місця у змаганнях розподілилися так: І місце – команда с. Безсали, ІІ місце – с. Яхники, ІІІ місце – с. Вирішальне.

А вже  по обіді на території села розгорнулося основне святкування: з вітаннями від старости Віталія Винника,  концертною програмою, силовими і веселими конкурсами, розвагами та атракціонами для дітей.

Із задоволенням безсальчани посмакували кашею, шурпою, шашликами, на повну «відірвалися»  на запальній дискотеці та помилувалися святковим салютом на честь іменин села.