«Зелений клас» – новий освітній простір Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

  • 2093

Допоки учні Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 влітку змістовно відпочивають, набираються сил та енергії, їхній заклад активно готують до нового навчального року.

На території закладу, на будівлях та в їх приміщеннях вже проведено та наразі здійснюються ряд організаційно-підготовчих та будівельно-ремонтних робіт.

Прикладом є поява новинки в організації освітнього процесу цього закладу – «зелений клас», що з'явився в ході впровадження проєкту-переможця «Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2020 року» під назвою «Зелений клас ХХІ століття, м. Лохвиця».

Саме даний проєкт учня 11-го класу цієї школи Зозулі Владислава, на сьогодні вже випускника, під керівництвом педагога-організатора
Сколоти М.В. у 2020 році отримав перемогу та фінансову підтримку з боку Полтавської обласної ради та Лохвицької міської ради в рамках реалізації заходів обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки».

Його метою було створити сприятливі умови для відпочинку та виховання учнів в закладі під час перерв та в позаурочний час, виокремити зону для навчання дітей на відкритому повітрі, а також створити позитивний імідж закладу через покращення благоустрою його території.

Відтепер новий освітній простір поза межами навчального корпусу закладу не тільки покращив естетичний вигляд шкільного подвір'я, а й поліпшить якість навчання та здоров'я дітей,  надасть можливість здійснювати навчання в умовах карантинних обмежень в закладах освіти. Фото без опису