ПЕРЕВІРКА ДОЦІЛЬНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
Спеціалістами відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Лохвицької міської ради спільно з в. о. начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Лохвицької міської ради здійснено виїзди на території
м. Лохвиця та с. Криниця з метою перевірки раціонального використання коштів ДСД при народженні дитини, багатодітним сім'ям та одиноким матерям.