Відбулася нарада з питання проведення вакцинації на території Миргородського району

  • 871

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико – біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Полтавської області, від 3 вересня 2021 року №184 Дмитра Луніна, Миргородською райдержадміністрацією організовано нараду з питання проведення вакцинації на території району під головуванням Віктора Іваненка, голови Миргородської райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяли: виконувач обов’язків директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Юрій Курилко, перший заступник голови Миргородської райдержадміністрації Віталій Дяківнич, голови територіальних громад району, керівники закладів освіти та охорони здоров’я.

«У Миргородському районі активно проходить вакцинаційна кампанія. На даний час на його території діє 8 мобільних бригад, 17 пунктів вакцинації  – зауважив Віктор Іваненко. – Станом на 7 вересня кількість вакцинованих двома дозами наступна: КНП «Великобагачанський центр ПМСД» – 3594 особи, КНП «Гадяцький центр ПМСД» – 6805 осіб, КНП «Лохвицький центр ПМСД» – 4053 особи, КНП «Центр ПМСД Шишацької селищної ради» – 3465 осіб, КНП «Миргородський центр ПМСД» – 9976 осіб. При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу».

Віктор Борисович детально зупинився на питанні проведення інформаційної кампанії. Адже рішення про вакцинацію кожна людина повинна приймати усвідомлено, а не за чутками.

Виконувач обов’язків директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Юрій Курилко розповів про те, як поширювалася епідемія коронавірусу на планеті, коли була вперше виявлена у Полтавській області, чим вона відрізняється від інших інфекцій. Юрій Васильович пояснив принцип дії кожної з вакцин, що використовуються в області.

Важливо саме сьогодні, доки не пішов різкий підйом захворюваності, вакцинувати якомога більше мешканців області. Бо на піку епідемії може не встигнути сформуватися імунна відповідь на щеплення.Фото без опису