СПІВПРАЦЯ З ПОЛІЦІЄЮ З МЕТОЮ КОНТРОЛЮ СІМЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

  • 337

4 жовтня 2021 року провідний фахівець із соціальної роботи відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Лохвицької міської ради Тетяна Свинар спільно з в. о. начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Лохвицької міської ради Ольгою Поповою, інспектором ювенальної превенції Каріною Шагаєвою та поліцейськими офіцерами громади Тарасом Кудерею і Володимиром Грищенком здійснили моніторингові виїзди у сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Підвищення виховного потенціалу батьків, налагодження внутрішньо-сімейних стосунків, формування засад здорового способу життя та профілактика шкідливих звичок, рекомендації щодо ефективних методів виховання без покарання з метою попередження вчинення насильства в сім'ї, контроль за забезпеченням фундаментальних потреб дітей, сприяння у отриманні гуманітарної допомоги – основні напрямки роботи з даною категорією сімей.

Контроль за сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, і станом дітей, які в них виховуються,  – є одним з пріоритетних напрямків роботи інспекторів ювенальної превенції та поліцейських офіцерів громад.Фото без опису