Результати засідання Кабінету Міністрів України 17 листопада 2021 року

  • 400

Фото без опису?? Глобальна ставка для виплат ковідним лікарням становитиме до 634 тис. грн з 1 листопада
Вже майже місяць медики працюють у посиленому режимі. Споживання кисню хворими з коронавірусною хворобою зросло в 5 разів. Тому є необхідність збільшити вартість ковідного пакета, який буде виплачуватися для тих медзакладів, які працюють із хворими на COVID-19. Додатково пацієнтів за ці гроші забезпечуватимуть лікарськими засобами, що потрібні для лікування в умовах інтенсивної терапії та надання медичної допомоги в умовах денного стаціонару.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/hTmiLNX

?? Звільнено від оподаткування перелік обладнання для виробництва вакцин чи ліків для профілактики COVID-19, що ввозиться в Україну
Фармвиробники зможуть імпортувати обладнання для виробництва вакцин та інших препаратів, необхідних для профілактики COVID-19 з державними пільгами та звільненням цього обладнання від оподаткування. Так буде можливість налагодити власне виробництво і вакцин, і інших, наприклад, антибактеріальних, препаратів, які необхідні пацієнтам.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/qTmrkLU

?? Понад 33 млн виділено на обладнання для медзакладів Одеської та Донецької областей
Потреба у додатковій закупівлі обладнання для Донецької та Одеської області виникла через необхідність надання медичної допомоги більшій кількості госпіталізованих пацієнтів із COVID-19. Відповідно вони потребують кисневої підтримки, та розширення ліжкового фонду у закладах охорони здоров’я.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/ATmrcmW

?? Наталію Гусак призначено головою НСЗУ
Кабінет Міністрів України призначив Наталію Гусак на посаду голови Національної служби здоров’я України. До цього вона працювала заступницею голови Чернівецької облдержадміністрації, курувала медичний напрям.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/XTmrQCD