ОСВІТЯНИ ЛОХВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ 116 НОУТБУКІВ

  • 349

Педагоги з 47 громад Полтавщини отримали 2447 ноутбуків. Їх закупили за ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України. На закупівлю ноутбуків на область надійшло 32,5 млн. грн. державної субвенції, ще 13 млн. грн. надали громади на умовах співфінансування.

З розумінням того, що цифровізація освіти – актуальна вимога часу для забезпечення ефективного навчального процесу, зокрема й в умовах пандемії, Лохвицька міська територіальна взяла участь у реалізації проєкту «Ноутбук кожному вчителю», виділивши зі свого бюджету 781 тис. 381 грн. на співфінансування придбання 116 ноутбуків.

У середу, 17 листопада, у Полтавській ОДА відбулося урочисте вручення сертифікатів на ноутбуки за участю голови облдержадміністрації Олега Синєгубова, заступника голови обласної ради Олексія Чепурка, директора Департаменту освіти і науки ПОДА Віти Ковальської та депутатів обласної ради.

Сьогодні, 18 листопада, начальник відділу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської ради Тетяна Заїка передала отримані ноутбуки директорам загальноосвітніх навчальних закладів громади.