Результати засідання Кабінету Міністрів України 24 листопада 2021 року

  • 726

Результати засідання Кабінету Міністрів України 24 листопада 2021 рокуФото без опису ??
?? Погоджено закупівлю препаратів від COVID-19 «Молнупіравір» та «PF-07321332/ритонавір» у разі їхніх успішних клінічних випробувань
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка дозволить придбати препарати від COVID-19 «Молнупіравір» та «PF-07321332/ритонавір» у разі позитивних результатів їхніх клінічних випробувань та реєстрації препаратів у Сполучених Штатах Америки чи Європейському Союзі.
Детальніше на сайті: ?? https://cutt.ly/7TLkBLB
?? Більше «ковідних» лікарень буде забезпечено кисневими станціями
Додаткове встановлення кисневих станцій дозволить уникнути критичного дефіциту кисню завдяки його автономній генерації у разі ще більшого одномоментного надходження пацієнтів до лікарень.
Детальніше на сайті: https://cutt.ly/mTK7t8k
?? Українські донори отримуватимуть нові посвідчення та нагрудні знаки «Почесний донор України»
Відзнаку «Почесний донор України» отримає той, хто безоплатно здійснив донацію. Для цього потрібно виконати одну з умов:
? здати крові в сумарній кількості - 40 максимальних допустимих доз
? здати плазму крові в сумарній кількості - 60 максимально допустимих доз
? здати клітини крові - в сумарній кількості 40 максимально допустимих доз, заготовлених методом аферезу (еритроцити, тромбоцити або лейкоцити)
Детальніше на сайті: https://cutt.ly/MTLkXUO
?? Буде створено Національний реєстр донорів крові та її компонентів: робимо систему крові безпечнішою
Національний реєстр забезпечуватиме безпеку донора шляхом обліку даних про його медичний огляд, допуск чи відсторонення від донації, здійснені донації та можливі ускладнення, пов’язані з донацією.
Детальніше на сайті: https://cutt.ly/MTLrJYF
?? Майже 87 млн грн виділять на оновлення обладнання закладів охорони здоров’я ДУС
З них:
? 15,0 млн грн – на придбання системи рентгенівської мамографічної для державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини».
? 71,9 млн грн – на обладнання для клінічної лікарні «Феофанія», зокрема для Всеукраїнського центру радіохірургії, що є самостійним підрозділом клінічної лікарні «Феофанія».
Детальніше на сайті: https://cutt.ly/HTLkJlx