Брати участь та організовувати будь-які масові заходи на відкритому повітрі можуть лише люди, які мають необхідні COVID-документи

  • 255

Брати участь та організовувати будь-які масові заходи на відкритому повітрі можуть лише люди, які мають необхідні COVID-документи. Зокрема йдеться про фестивалі, концерти, ярмарки, виставки тощо.Фото без опису

Таким чином, всі учасники та організатори масового заходу повинні мати принаймні один з наступних документів (https://cutt.ly/EYMX7gj):
?? жовтий COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);
?? зелений COVID-сертифікат (чинний 365 днів);
?? Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);
іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
?? негативний результат ПЛР або експрес-тест на визначення антигена (чинний 72 години);
?? сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).
Будь-який із вказаних документів є підставою для участі у масовому заході на відкритому повітрі. Водночас документ про отримання однієї дози вакцини можна використовувати лише на жовтому рівні епіднебезпеки. На червоному рівні дозвіл на участь/організацію заходу на відкритому повітрі надає лише документ про отримання повного курсу вакцинації.
Відповідно до Постанови, територія проведення заходу має бути огороджена. Це важливо для контролю наявності COVID-документів в учасників заходу.
Крім того, всі учасники та організатори повинні правильно використовувати захисні маски чи респіратори – вони мають прикривати ніс та рот.