Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили 528 об’єктів

  • 1222

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області проводять  роботу  по здійсненню контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції щоденно проводяться перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування,  закладів освіти та іншими об’єктами по виконанню встановлених карантинних  заходів.

У період з 13.12.2021 р. по 19.12.2021р. Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірено  528 об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог  встановили  на 128  об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема надано 128 приписів (пропозицій), складено 50 протоколів  про адміністративне правопорушення.

Зокрема превірили:

222 об’єкти торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 58 об’єктах (14%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 58 рекомендацій. Склали  22 протоколи про адмінправопорушення.

161 об’єкт торгівлі непродовольчими товарами, на 38 встановили порушення (23%). Надали 38 рекомендацій. Склали 12 протоколів про адмінправопорушення.

26 закладів громадського харчування, на 8 встановили порушення (30%). Надали 8 рекомендацій. Склали 3 протоколи про адмінправопорушення.

30 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 11 об’єктах (36,6%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 11 рекомендацій. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення;

Перевірили 21 дитячий дошкільний заклад, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

Перевірили 24 освітніх заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

15 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог встановили  на 2 об’єктах (13%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надали 2 рекомендації.

1 вищий навчальний заклад та 1 гуртожиток, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

10 об’єктів пасажирських перевезень, порушення протиепідемічних вимог встановили  на 9 об’єктах (90%). Склали  9 протоколів про адмінправопорушення;

14 інших об’єкти нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС,  поштові    відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічних вимог встановили на 2 об’єктах  (14%).

Перевірки тривають. Дотримуйтеся протиепідемічних заходів, піклуйтеся один про одного!

Головнt управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Фото без опису