Застраховані особи Пирятинського відділення отримали понад 25,3 мільйона гривень лікарняних від Фонду соціального страхування України у минулому році

  • 880

Упродовж 2021 року Пирятинське відділення Фонду соціального страхування України направило на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності застрахованим особам, які працюють на території Пирятинської, Гребінківської, Лохвицької, Заводської, Сенчанської та Чорнухинської територіальних громад, понад 25,3 мільйона гривень.

Видатки Пирятинського відділення Фонду на фінансування лікарняних у разі хвороб (у тому числі на COVID-19), травм, догляду за хворими рідними, самоізоляції тощо зросли на 5 мільйонів гривень порівняно з 2020 роком.

Такий рівень зростання пов’язаний, у першу чергу, із поширенням коронавірусної хвороби – за підсумками минулого року суттєво збільшилась кількість днів, які застраховані особи провели на лікарняних. Зокрема, у січні–листопаді 2021 року Пирятинське відділення Фонду прийняло на оплату 82,5 тисяч  днів лікарняних, що на 14,8 % більше, ніж за той же період 2020 року.

З’ясувати, чи вже було профінансовано ваш е-лікарняний, можна онлайн – інформація про стан фінансування лікарняних і декретних допомог щоденно оновлюється у телеграм-каналі https://t.me/socialfund.

Щоб дізнатись дату фінансування, потрібно знати точну дату подання роботодавцем заяви-розрахунку за е-лікарняним – не втрачайте зв’язок і цікавтесь станом оформлення заяви. Уточнити дату можна також у відділенні Фонду, для цього у кожному обласному управлінні створено окремі гарячі лінії: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/968493

В.о. начальника

Пирятинського відділення Фонду                                                             Наталія Возна

Фото без опису