Звернення голови райдержадміністрації Віктора Іваненко з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  • 1304

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Кожного року 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день, 33 роки тому, було завершено виведення радянських військ з території Афганістану. Так закінчилася неоголошена війна, яка тривала майже десятиліття.
У тихій жалобі схиляємо голови перед світлою пам’яттю співвітчизників – бойових побратимів, воїнів, які не повернулися на рідну землю. Висловлюємо слова щирої вдячності і поваги тим, хто пройшов через випробування війни, здолав тяжкі військові будні і відчув, що таке війна.
Багато хто з воїнів-інтернаціоналістів продовжує виконувати свій військовий обов’язок, відстоюючи суверенітет нашої держави на Сході. Сьогодні Україні знову як ніколи потрібні ваш безцінний досвід і моральні якості, активна громадянська позиція та професіоналізм. Завдяки вашим знанням військової справи і досвіду ми обов’язково переможемо!
Нехай доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів.
Честь вам і слава!
 
З повагою,
Віктор Іваненко
голова Миргородської районної державної адміністрації

Фото без опису