Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили більше 300 об’єктів

  • 448

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції, фахівці Управління щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами,  громадського харчування,  закладів освіти та іншими об’єктами по виконанню встановлених карантинних заходів.

У період з 14.02.2022р. по 20.02.2022р. фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили  324 об’єкти.

Порушення протиепідемічних вимог  встановили  на 63  об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема,  надано 65 приписів,  складено 26 протоколів  про адміністративне правопорушення, в 2 випадках повідомлено органи влади.

Зокрема, спеціалісти  перевірили:

145 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 29 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 29 рекомендацій. Склали  8 протоколів про адміністративне правопорушення.

79 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 17 встановили порушення. Надали 17 рекомендацій. Склали 7 протоколів про адміністративні правопорушення.

42 заклади громадського харчування, на 12 встановили порушення. Надали 12 рекомендацій. Склали 10 протоколів про адміністративні правопорушення.

4 перукарні та салони краси, порушення встановили на 1 об’єкті. Склали 1 протокол про адміністративне правопорушення.

8 агропродовольчих ринків, виявили 4 порушення. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали  4 рекомендації.

Перевірили 1 дитячий дошкільний заклад, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

Перевірили 15 освітніх заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів  не виявили.

1 торговельно-розважальний центр, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

5 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

1 кінотеатр, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

1 готель, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

7 інших об’єктів нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС,  поштові    відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічних вимог не встановили.

Перевірки тривають. Дотримуйтеся елементарних протиепідемічних заходів, піклуйтеся один про одного! Всім здоров’я! Вдалого робочого тижня!

 

За матеріалами

Головного управління

Держпродспоживслужби в Полтавській області

Фото без опису