Українцям пропонують долучитися до флешмобу «Напиши свою історію про Крим»

  • 918

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує українцям долучитися до флешмобу від Віртуальний музей російської агресії.

Напишіть свою історію про Крим. #мояісторіяпроКрим #Крим_це_Україна #спротив_триває

У лютому Російська Федерація розпочала відкриту агресію проти України в Криму. Пропагандистська машина РФ намагалася створити ілюзію, нібито кримчани одностайно підтримують окупанта.

Попри всі зусилля РФ, мешканці Криму продемонстрували: вони готові чинити опір.

Історія спротиву Криму тягнеться від Євромайдану й по сьогодні. Активісти, військові, журналісти, релігійні діячі – значна частина з них вписувала своїм іменем в історію події, які підтверджували, що Крим готовий боротися за Україну так само, як і інші регіони.

Спротив окупації триває досі. Віртуальний музей російської агресії фіксує та залишає в історії свідчення про злочини, які продовжує вчиняти РФ на території тимчасово окупованих територій України.

Долучитися до інформаційного спротиву може кожен.

26 лютого Україна щорічно відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. До цієї дати Віртуальний музей російської запрошує взяти участь у флешмобі.

Напишіть свою історію про Крим.

Позначте її хештегом #мояісторіяпроКрим, #Крим_це_Україна, #спротив_триває та запостіть у соціальних мережах Facebook або Twitter.

Позначте сторінку Віртуального музею.

Опубліковані історії покажуть, що українці одностайні в питанні окупації, територія Криму, як і її громадяни, важливі для нашої країни.

Фото Радіо Свобода.