24 березня – Місяць Незламності України
Вже місяць ми не тільки стримуємо російську армію, але й на дипломатичному рівні перемагаємо ворога. Увесь світ захоплюється стійкістю України, мужністю її воїнів, національним єднанням у боротьбі за свої цінності.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21048525/27329f48d46662124405b8a5485144fe.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21048525/27329f48d46662124405b8a5485144fe.jpg)
Довіра та вдячність нашого народу до Збройних Сил України, територіальної оборони й волонтерів – безпрецедентні. І вже очевидно, що російська пропаганда зазнала поразки. Ніхто більше не вірить росіянам. Тиск на РФ буде тільки посилюватися, допоки вона не виведе війська з України.
Демонструймо світу, що ми єдині, як ніколи. ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
За координації Міністерства культури та інформаційної політики розроблена айдентика, яка сьогодні буде використана як символ української боротьби.
Ми просимо максимально використовувати цю айдентику в усіх можливих комунікаціях, адаптовувати запропоноване лого для всіх майданчиків, а також позначати матеріали хештегом #мисильні.
Графічні матеріали додаємо за посиланням
Перемога за нами! ![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21048525/53fc0a44c19af621b475db90c976ffbc.jpg)