Міжнародна асоціація юристів розробила програму для документування злочинів "eyeWitness to Atrocities"

  • 837

Асоціація правників України (АПУ) й Міжнародна асоціація юристів (МАЮ) працюють у сфері збирання й документування злочинів, які вчиняються в Україні. Зараз все населення України є свідками таких злочинів, і надзвичайно важливо документувати ці докази, що дозволить притягнути винних осіб до відповідальності в межах судових проваджень на національному і міжнародному рівнях.

МАЮ розробила програму для документування злочинів «eyeWitness to Atrocities». Вона використовувалась під час розгляду судом історичних справ у Демократичній Республіці Конго, розслідування порушень прав людини на Близькому Сході та для збирання доказів злочинів на території Донецької та Луганської областей.

Програма «eyeWitness to Atrocities» має такі переваги:

Програма в автоматичному режимі збирає метадані, які підтверджують автентичність фото/відео/аудіо записів.

Інформація, завантажена в програму, захищена від подальшого редагування.

Дані автоматично передаються і зберігаються на Cloud з посиленим режимом захисту.

Копію фото/відео/аудіо записів, завантажених в «eyeWitness to Atrocities», також можна завантажувати для інших цілей – зберігати в галерею телефону чи завантажувати в інші ресурси для збору доказів. Використання програми «eyeWitness to Atrocities» полегшує верифікацію фото/відео/аудіо записів, завантажених на інші ресурси.

«eyeWitness to Atrocities» автоматично передасть інформацію в Міжнародний кримінальний суд, який вже проводить розслідування подій в Україні.

Програма доступна для Android 6.0 або новішої версії і завантажити її можна з Google Play Store. Програма вже має інтерфейс українською та російською мовами і автоматично завантажується на мові телефону.

Більш детальну інформацію про програму можна знайти за посиланням:

https://twitter.com/eyewitnessorg/status/1498283017504182272.

У випадку запитань щодо технічних аспектів роботи програми, запитів від ЗМІ чи слідчих органів з розробниками програми можна зв’язатись за контактними даними, вказаними за посиланням: https://www.eyewitness.global/RU/connect.

Асоціація правників України