ЛОХВИЧЧИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ВОЇНОМ МАКСИМОМ ЗІНЧЕНКОМ

  • 1201

Сьогодні у селі Яхники Лохвицької територіальної громади відбулося прощання із загиблим воїном Максимом Юрійовичем ЗІНЧЕНКОМ.

Напередодні ввечері односельчани зустрічали тіло загиблого живим коридором – на колінах зі свічками в руках.

Його молоде життя обірвалося під Званівкою Донецької області, де під час ворожого артилерійського обстрілу він отримав несумісне з життям осколкове поранення.

  •  25 років…Йому б ще жити, ростити дітей,  радіти життю. Але знайте одне – від віддав своє життя  заради нас. Щоб не було тих істот, які, пам’ятаєте, 26 лютого знаходилися  поблизу – лише за 25 кілометрів. Дякуючи таким хлопцям, рашисти  не нищать наші домівки. Тож давайте, доки живі, будемо пам’ятати своїх Героїв і вірити в нашу перемогу, в те, що Збройні сили України захистять нашу державу!

Востаннє до свого друга і однокласника звернувся яхничанин Олександр Оленюк:

  • Не віриться, що ти пішов так рано з життя. Завжди був добрим, енергійним, завжди всім допомагав. Веселий, щирий, з посмішкою на обличчі – саме таким залишишся в нашій пам’яті. Ти віддав найдорожче – своє життя, боронячи неньку Україну, навічно закарбувавши себе в історії. Саме завдяки таким Захисникам як ти, ми маємо надію на майбутнє.  Вічна тобі шана, наш Герою! Ти завжди будеш живим у наших серцях, та ще не одні вуста будуть розповідати про твою мужність і героїзм. Не забудемо! Не пробачимо!

Прощальним залпом у небо  відсалютували  в честь загиблого солдата Максима Зінченка його побратими-військові.  

Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна пам'ять і слава Герою, воїну Збройних сил, який віддав  своє молоде життя за те, щоб мирним стало  небо над нашою рідною Україною! Пам'ять про  Максима навіки буде в наших серцях! Герої не вмирають, вони продовжують боронити нас з небес! Слава Україні!