Платформа Україна – ЄС для зв'язків з бізнесом

  • 593

Миргородська районна військова адміністрація  повідомляє, що 07 червня 2022 року Європейська Комісія у рамках Плану заходів створення Шляхів солідарності офіційно запустила Платформу Україна – ЄС для зв'язків з бізнесом (EU-Ukraine business matchmaking platform) за посиланням: https://eu-ua-solidarity-Ianes.seu.b2match.io/home.

Зазначена платформа створена на базі European Enterprise Network (EEN) для європейського і українського бізнесу та спрямована на встановлення ділових контактів і спрощення логістичних операцій для експорту та імпорту товарів з/в Україну.

Зацікавлені сторони можуть безкоштовно зареєструватися на сайті: https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/how-it-works, публікувати свої профілі і шукати відповідних ділових партнерів та можливості реалізації своїх експортних пропозицій.

Відповідна платформа сприятиме підтримці українського експорту, встановленню контактів між європейським бізнесом, який пропонує транспортні послуги та/або можливість зберігання товарів, та українськими компаніями/трейдерами, а також дає можливість знаходити логістичних.