ВЕРЕТА ЛЕОНІД ВАСИЛЬВИЧ

  • 304

ВЕРЕТА ЛЕОНІД ВАСИЛЬОВИЧ

1.11.1982 – 6.08.2022

Народився Леонід Верета 1.11.1982 року в Київській області. Разом із сім’єю переїхав на постійне місце проживання в село Новооржицьке Оржицького району Полтавської  області. Останні 12 років жив у селі Гаївщина, де народилася і  проживає його дружина.

Коли російський ворог прийшов на українську землю, Леонід Верета прийняв рішення стати на захист своєї родини, своєї країни та пішов на фронт, у самісіньке пекло, добровольцем.

Загинув солдат 3-го аеромобільного батальйону військової частини А 4350  Верета Леонід 6 серпня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області в результаті авіаційного удару з боку противника. Йому назавжди лишилося 39…

13 серпня 2022 року  село Гаївщина зустрічало живим коридором воїна, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Поховали Леоніда Верету  на сільському кладовищі.

Указом Президента України від 17 березня 2023 року солдат Верета Леонід Васильович, який загинув, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України,  нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У воїна залишилися мати, сестра, дружина, доньки Поліна і Оля, син Владислав.

Інші статті

Всі статті