ДОРОГА ГРОМАДО!

  • 487

На Лохвиччину знову донеслась чорна трагічна звістка про смерть земляка-військовослужбовця, мешканця села Криниця – ЛОЗІНОВА РОМАНА ОЛЕКСАНДРОВИЧА.

Він народився 5 травня 1982 року в селі Криниця. Навчався у Криничанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів,  потім вступив у ПТУ с. Вороньки, по закінченню якого отримав спеціальність водія автотранспортних засобів. У 1999 – 2000 р.р. проходив строкову службу  в українській армії. У мирному житті працював високомонтажником на будівництві у м. Київ.

Відразу після повномасштабного вторгнення військ російської федерації Роман Лозінов виявив бажання захищати Україну від ворога і був мобілізований до лав Збройних сил.

 Військову службу проходив у званні сержанта, був командиром танка.

Під час протистояння з ворогом поблизу населеного пункту Костянтинівка Донецької області Роман Лозінов отримав контузію. Лікувався у госпіталі у м. Київ. Але повністю одужати  йому не судилося. 19 жовтня 2022 року 40-річного воїна Романа Лозінова не стало… 

Без сина залишилася мама Ніна Іванівна, без брата – сестра Інна Володимирівна. Всією громадою приносимо їм щирі співчуття з приводу гіркої, непоправної втрати. Незгасна і світла пам'ять нашому захиснику Роману Лозінову!

Церемонія прощання з воїном відбудеться 21 жовтня о 12.00 годині за адресою: село Криниця, вулиця Тімірязєва, 4.

Поховають Романа Лозінова на алеї Героїв на Іванівському кладовищі у місті Лохвиця.

Фото без опису