ЛОХВИЦЬКІ ШКОЛЯРІ – ПРИЗЕРИ V ГІМНАЗІАДИ ПОЛТАВЩИНИ З ДЗЮДО І НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

• 342

Учасниками V Гімназіади Полтавщини з дзюдо стали  вісім учнівських команд області. Серед них – лохвицькі дзюдоїсти під керівництвом тренера Анатолія Саловського.  У м. Горішні Плавні 82 учасника виборювали нагороди у своїх вагових категоріях.  Лохвицькі  хлопці та дівчата доклали чимало зусиль,  продемонстрували свою майстерність та додали здобутків у скарбничку своєї команди. Гідно представивши Лохвиччину, у особистому заліку  наші спортсмени посіли: Яровий Іван 1 місце, Тітова Марина –1 місце, Саловський Богдан –2 місце, Білашенко Назар – 2 місце, Юрченко Роман – 2 місце, Безцінний Роман – 3 місце, Іщенко Євген – 3 місце, Криворучко Андрій – 3 місце, Єфремов Назар – 5 місце, Кіпренко Іван – 5 місце,  Линник Ярослав – 5 місце. За результатами загальнокомандного заліку лохвицькі дзюдоїсти серед 8 команд зайняли  3-ю сходинку переможного п’єдесталу!

Змагання з тенісу настільного в залік V Гімназіади Полтавщини пройшли в м. Гребінка. Команда Лохвицької громади в складі Богдана Пільгая, Артема Колісника,  Єлизавети Волторніст та Анастасії Бєлової посіла 2-ге загальнокомандне місце. У парному чоловічому розряді Богдан Пільгай та Артем Колісник стали срібними призерами. У парному змішаному розряді Колісник Артем та Волторніст  Єлизавета стали срібними призерами. Богдан Пільгай та Анастасія  Бєлова завоювали бронзові нагороди. Представляв команду вчитель фізичної культури Лохвицької ЗОШ №2  Олександр Шульга, тренує спортсменів тренер-викладач Лохвицької  ДЮСШ Юрій Фомін.

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів! Дякуємо всім учасникам змагань і бажаємо наполегливості, подальших спортивних перемог та успіхів у розвитку учнівського спорту!