ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЛОХВИЧЧИНИ!

  • 324

Прийміть сердечне вітання з величним, світлим та радісним святом Різдва  Христового! 

Це день, коли у світ із любов’ю увійшов Ісус Христос, день щирих почуттів, який народжує найсвітліші помисли, об’єднує всіх навколо ідеалів добра і милосердя.  Це свято злагоди і любові до ближнього, що спонукає до єдності та взаєморозуміння,  від яких залежить благополуччя кожної людини.

Нині ми зустрічаємо світле свято Різдва Христового в умовах жорстокої війни. Минулий рік був для українців надскладним, сповненим випробувань на міцність, людяність та єдність. І ми разом з усією країною гідно витримали цей іспит на національну свідомість і самоідентичність. 

Сьогодні за волю та незалежність України стоїть весь народ, і кожен українець на своєму фронті робить неймовірні речі заради мирного майбуття, захоплюючи світ своєю мужністю та непохитністю.

Різдвяні дні завжди були часом сімейного єднання, та цьогоріч за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство – охороняє нас з небес…  

Спільно молимося, щоб новонароджений Ісус послав благодать на багатостраждальну, але незламну українську землю. У молитвах просимо, щоб Віфлеємська зірка зійшла на мирному українському небі, щоб її сяйво закрило наші міста й села від ворожих обстрілів. Віримо, що Різдвяне диво прийде у кожну домівку, до кожного військового, який, не шкодуючи себе, береже наш спокій.

Різдво – час надії та здійснення мрій. Тож хай у прийдешньому 2023 році Христова благодать огорне нас радістю Перемоги, подарує злагоду та добробут нашій рідній Україні. Христос народився! Славімо Його!

Із найсвітлішими сподіваннями – Лохвицький міський голова Віктор РАДЬКО

Фото без опису