ШАНОВНЕ КЕРІВНИЦТВО!

  • 131

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»), що працює  в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи, пропонує Вашому місту долучитися до нашого Всеукраїнського психосоціального проекту, який є дуже актуальним в сучасних умовах.

У цей складний час всі  громадяни України, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної підтримки від спеціалістів.

Наша Організація активно працює у цьому напрямку, надаючи всіляку психосоціальну допомогу і підтримку мешканцям України з 2014 року. Також  у нас  безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих, а зараз і дітей, за номером нашого телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.

Загострення ситуації та затяжна війна вимагають  від нас ще більш активних дій, тому ми просимо Вашої підтримки у розповсюдженні інформації про можливість застосування цієї необхідної послуги у межах Вашого міста. Будемо вдячні за дозвіл:

  • По розміщенню інформації про нашу Гарячу лінію  на офіційному сайті Вашої міської ради та на спеціальних інформаційних майданчиках і сторінках у соцмережах;
  • По розміщенню цієї інформації в учбових закладах міста, в різних громадських організаціях та районних відділках поліції.
  • По розміщенню при необхідності у  вищезгаданих місцях  наших роздаткових матеріалів у вигляді інформаційних листівок,  карток-візитівок та іншої друкованої продукції, яку ми надамо додатково.

Також ми сподіваємось на Ваше сприяння у майбутньому  відкритим цікавим заходам та  зустрічам наших психологів з вчителями, батьками та дітьми у співпраці з Вашими фахівцями.

Наша Організація  з радістю розгляне Ваші зустрічні пропозиції щодо цього питання та відкрита до спільних проектів на користь Вашого міста та України.

 

Сподіваємось на Вашу підтримку та нашу плідну співпрацю.

З повагою,

Анна Ясная, Старший фахівець з питань психосоціальної підтримки Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді»

+38097-304-69-93   +38063-637-57-64   +38066-579-26-51

hanna.yasnaia-vilenska@peopleinneed.net

ukraine.peopleinneed.net

Фото без опису