До уваги випускників загальноосвітніх закладів та їх батьків!

  • 211

Керівництво Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” звертається до Вас з приводу наступного.

У 2014 році внаслідок окупації та анексії Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь єдиний в Україні військово- морський вищий навчальний заклад - Академію військово-морських сил імені П.С. Нахімова, було передислоковано до міста Одеса та переформовано в Інститут Військово-Морських Сил. Основним напрямом діяльності навчального закладу є підготовка висококваліфікованих військових фахівців для проходження військової служби на кораблях та в частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Сьогодні Військово-Морські Сили Збройних Сил України, попри широкомасштабну збройну агресію рф продовжують працювати над обороноздатністю країни з морського напрямку. У березні в генштабі росії повідомили, що українські Військово-морські сипи припинили своє існування. А вже наступного місяця флагман Чорноморського флоту країни-агресора крейсер “Москва” пішов на дно. Ще через кілька місяців українські військові повернули контроль над островом Зміїний. Між цими подіями Збройні Сили України уразили більше десятка кораблів та катерів противника.

Військово-Морські Сили Збройних Сил України тісно співпрацюють з іноземними партнерами, фахівцями із СІЛА, Великої Британії, Канади, Туреччини, Болгарії, Румунії, Польщі та т.д. Завдяки цій співпраці курсанти нашого військового ВНЗ мають змогу навчатись за кордоном, Коледжі Королівських ВМС Британії (місто Дартмут), Академії ВМС Італії (місто Ліворно) та проходити морську практику на кораблях країн-НАТО.

В умовах збройної агресії рф, є необхідність в нарощуванні чисельності особового складу, який повністю дозволить забезпечити захист інтересів України на морі та дати рішучу відсіч загрозам з морських напрямків на Чорному та Азовському морях.

З огляду на зазначене пропонуємо вступ на навчання до Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” кращих випускників середніх шкіл та інших навчальних закладів Вашого міста. Курсанти нашого військового ВНЗ навчаються на бюджетній основі та знаходяться на державному забезпеченні. З 2019 року Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” здійснює набір дівчат на навчання у виші за всіма спеціальностями та спеціалізаціями відповідно до переліку як вказано на офіційному сайті.

Наші контакти: 65029, м. Одеса, вул. Градоначальницька, 20, навчальний корпус №5. Контактний телефон: (093) 430-57-36.

Більш детальна інформація про Інститут Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” на офіційному сайті військового ВНЗ - ivms.mil.gov.ua та офіційній сторінці facebook.com/onma.navy.

Фото без опису