Сьогодні – 209-а річниця від дня народження Тараса Шевченка
ДОРОГА ГРОМАДО!
Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають день народження Тараса Григоровича Шевченка – Великого Кобзаря, видатного українського поета та художника.
У свідомості кожного українця Тарас Шевченко займає місце національного героя. Своїм життям та творчістю великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.
Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая! – сьогодні, під час війни, коли вірні сини і доньки України захищають Україну від ненависного російського ворога, як ніколи пророче звучать слова Великого Кобзаря.
Бо Тарас Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Його творчість – це святиня, якою дорожать і гордяться українці.
Ми, нащадки, завжди будемо берегти у своїх серцях той вогонь любові до України, який запалив поет своїми безсмертними творами.
Лохвицький міський голова Віктор РАДЬКО