ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
11 травня під головуванням міського голови Віктора РАДЬКА відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Лохвицької міської ради.
У засіданні взяли участь перший заступник міського голови, поліцейські офіцери громади, начальник відділу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської рад, провідні спеціалісти Служби у справах дітей, фахівці Центру надання соціальних послуг Лохвицької міської ради, відділу соціального захисту населення, юридичного відділу, староста Свиридівського старостинського округу.
Зокрема розглянули питання:
- Про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна над дитиною-сиротою;
- Про надання висновку Чугуївському міському суду Харківської області щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав матері відносно дитини (позивач у справі – неповнолітня дитина);
Крім того, членами Комісії розглянутий та затверджений індивідуальний план соціального захисту дитини, яка залишилася без батьківського піклування.
Інформувала по кожному із питань провідний спеціаліст Служби у справах дітей Ольга ПОПОВА. У ході засідання було заслухано членів Комісії, які брали активну участь у обговоренні та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.