28 травня 2023 року в спортивному залі Лохвицької спортивної школи пройшов відкритий міський турнір з класичного пауерліфтингу серед юніорів, юнаків і дівчат.

• 43

На початку учасників змагань привітав заступник Лохвицького міського голови Сергій Шрамко.

В змаганнях взяли участь 14 атлетів з м. Лохвиці.

Змагання проводились за правилами класичного пауерліфтингу з трьох вправ: присідання з штангою на плечах, жим штанги лежачи та станова тяга.

Головний суддя змагань: Романенко Валерій (Майстер спорту України, призер України, м. Ромни), судді – Ніклонський Володимир та Яременко Руслан.

Вітаємо учнів відділення пауерліфтингу Лохвицької КДЮСШ з успішним виступом на змаганнях, у відповідних вагових категоріях за сумою трьох вправ вибороли I місця : Горошко Євгеній, Трухін Дмитро, Папцюк Ростислав та Крістенков Віталій ,

II місця : Олешко Владислав, Федоренко Богдан, Феєр Антон ,

III місце: Шевченко Олег

Абсолютним чемпіоном змагань став чемпіон області та призер України серед юнаків Трухін Дмитро з сумою трьох вправ 405 кг, найкращий результат турніру по сумі трьох вправ 505кг показав Крістенков Віталій.

Підготував спортсменів тренер - В.М.Яблунівський.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками та медалями Лохвицької міської ради.

Учасники та організатори змагань висловлюють щиру подяку Лохвицькій міській раді за підтримку в організації та проведенні турніру.