У ЛОХВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАПРАЦЮВАЛИ ПРИШКІЛЬНІ ОЗДОРОВЧІ ТАБОРИ
На базі Лохвицьких загальноосвітніх закладів розпочали роботу пришкільні табори відпочинку та оздоровлення.
Цьогоріч 350 дітей громади з 5 по 22 червня будуть забезпечені відпочинковими послугами, з них 90 хлопчиків та дівчаток – на безоплатній основі як діти пільгових категорій.
У всіх закладах організоване якісне, збалансоване харчування, спортивно-розважальне дозвілля, краєзнавчі екскурсії, проведення різноманітних майстер-класів.
Тож хай змістовний дитячий відпочинок у пришкільних таборах стане гарним стартом літніх канікул 2023 року!