РОЗПОЧАТО ГОЛОСУВАННЯ У КОНКУРСІ ПРОЄКТІВ «ЕКОЛОГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ! ПІДТРИМАЙТЕ НАШИХ! ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЄКТ №17!

  • 142

8 червня  стартувало та протягом 10 днів триватиме голосування за  проєкти у рамках конкурсу «Екологічні ініціативи Полтавської області»  2023 року.

З-поміж 85 проєктів-учасників за результатами голосування буде обрано переможців, які отримають можливість втілити проєкти у співфінансуванні 50/50 відсотків з Полтавською обласною радою.

Наразі на голосуванні знаходиться проєкт Лохвицької територіальної громади:

№17 «ПРИДБАННЯ ТЕХНІКИ ДЛЯ БОРОТЬБИ  З КАРАНТИННИМИ БУР’ЯНАМИ В ЛОХВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ».

Реалізовуючи його заходи, наша громада планує придбати садові райдери, які застосовуються для боротьби з порослю та карантинними бур’янами на території міста та сіл громади.

Придбане обладнання буде передане на баланс КП «Добробут-сервіс» Лохвицької міської ради. Заміна ручної праці призведе до швидкого вирішення проблеми забур’янення. За такий самий час можна буде привести до ладу набагато більшу територію, покращити екологічний стан та естетичний вигляд громади.

ДАВАЙТЕ  ПІДТРИМАЄМО

НАШ ПРОЄКТ №17

ТА ЗАЛУЧИМО ДОДАТКОВІ КОШТИ НА РОЗВИТОК

ЛОХВИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

 Для участі в голосуванні  переходьте за посиланням: https://smartregion.pl.ua/ei/projects/5/17

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису