З початку року податківцями Полтавщини донараховано податкових зобов’язань на понад 13 млн. гривень

  • 80

У коментарі представникам місцевих ЗМІ в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова повідомила, що за січень – травень 2023 року фахівцями управління податкового аудиту здійснено 888 перевірок суб’єктів господарювання, з яких 659 фактичних.

Протягом січня – травня поточного року за результатами роботи підрозділів управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області до державного бюджету донараховано – 13,3 млн грн податкових зобов'язань, із яких до бюджету вже надійшло 7,1 млн гривень. Узгоджено грошових зобов’язань за актами перевірок – 10,4 млн гривень.

За результатами контрольно-перевірочних заходів зменшено суму ПДВ, заявлену до відшкодування з бюджету на 237,5 млн грн, та від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 2,4 млн грн, тим самим упереджено несплату податку на прибуток на суму 434,2 тисячі гривень. Сума зменшеного від'ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом із ПДВ склала 10,8 млн гривень.

У ході проведених перевірок до бюджету донараховано штрафних (фінансових) санкцій на суму 4,71 млн гривень. За результатами перевірок, згідно з якими наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 2,72 млн гривень.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Фото без опису